Про проєкт бюджету Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Дата: 07.12.2021 16:23

02 грудня 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Державний бюджет України на 2022 рік».

Відповідно до листа Міністерства фінансів України від 12.08.2021 № 05110-14-6/25339 «Про особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2022 рік», та статті 77 Бюджетного кодексу України бюджет Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на 2022 рік має бути затверджений рішенням Грабовецько-Дулібівської сільської ради до 25 грудня (включно) 2021 року.

Зважаючи на карантинні обмеження, водночас у зв`язку із стислими термінами для затвердження місцевих бюджетів підготовлено проект рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про бюджет Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на 2022 рік» та розміщено на сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради.

При цьому звертаємо увагу! У проєкті бюджету на 2022 рік заплановано поточні видатки на утримання бюджетних установ та програм, затверджених Грабовецько-Дулібівською сільською радою. Розподіл видатків розвитку (капітальних видатків) буде запропоновано до їх розподілу разом з вільними лишками, що утворяться на 01.01.2022 року, на сесії ради у І кварталі 2022 року.