Розпорядження про затвердження Програми підтримки бізнесу у Львівській області.

Дата: 14.04.2022 11:06

Фото без описуГрабовецько-Дулібівська сільська рада Стрийського району Львівської області повідомляє проте, що начальником Львівської обласної військової адміністрації 07.04.2022року за №20/0/5-22ВА затверджено Програму підтримки бізнесу в часі воєнного стану.

Розробниками Програми є – департамент економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

Програма розрахована на підприємства, установи, організації, визначені Львівською обласною військовою адміністрацією.

Метою програми є забезпечення підтримки бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема створення необхідних умов для розміщення та роботи переміщеного на територію Львівської області бізнесу з інших регіонів України.

Ознайомитися зі змістом програми та механізмом впровадження можна на сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради за цим посиланням.

Розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації.

Програма підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану.