ПРОВОКАЦІЯ І БРЕХНЯ - ЗБРОЯ РАШИСТСЬКОГО СВІТУ

Дата: 11.05.2022 15:23

ПРОВОКАЦІЯ І БРЕХНЯ - ЗБРОЯ РАШИСТСЬКОГО СВІТУ.

Сьогодні триває 77 день фашистського вторгнення російських військ на території України. Агресор, окрім бездушних і жорстоких методів ведення війни вдається до реалізації спеціальних інформаційних операцій з метою сіяння панічних настроїв серед громадськості, а також працює на підрив бойового духу військовослужбовців ЗСУ.

ЗА ОСТАННІ КІЛЬКА ДНІВ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ПОШИРЮЮТЬСЯ КОМЕНТАРІ ТА СТАТТІ «НЕВДОВОЛЕННЯ МЕШКАНЦІВ «МИРНИХ» ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ»

Причиною таких дій є безпосередня паніка, через нерегулярний та непостійний зв’язок воїнів, котрі перебувають в зоні бойових дій, зі своїми рідними.

«невдоволення зумовлене поширенням неправдивої інформації щодо масових випадків неналежного забезпечення військовослужбовців засобами індивідуального захисту, матеріально-технічного забезпечення, в результаті чого фіксується втрата особового складу» ,- пише LEOPOLIS

Фашистським ЗМІ така інформація – бальзам на душу, метою якої є підрив довіри населення до керівництва України та ЗСУ, а також маніпуляції надалі на основі вищезгаданої інформації.

Закликаємо зберігати холодний розум і не сіяти паніку, фільтрувати інформацію.

Разом – вистоїмо.

Перемога вже близько.