Грабовецько - Дулібівська сільська рада

Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту розроблення детального плану території.

Дата: 27.03.2023 14:49
Кількість переглядів: 277

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ!

Грабовецько-Дулібівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту розроблення «Детального плану території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській, 59-Б в с. Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З 27 березня по 25 квітня 2023 року, триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – Рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради №985 «Про надання дозволу на розроблення ДПТ» від 23 вересня 2022р.

Замовником детального плану території є: Грабовецько-Дулібівська сільська рада.

Розробником проекту є: ФОП  М. Лопушанський.

Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у відділі архітектури та містобудування Грабовецько-Дулібівської сільської ради за адресою: 82435, вул. Лопатинського, 121с. Грабовець Стрийського району Львівської області, з 27 березня по 25 квітня 2023 року пн-пт з 10-00 по 16-00 та на веб-сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради  http://grabovecka.gromada.org.ua/.

Контактна особа: в.о. начальника відділу архітектури та містобудування Грабовецько-Дулібівської сільської ради Рудник Ігор Семенович.

Електронна пошта відділу архітектури та містобудування: arch_gdotg@ukr.net.

Громадські слухання проекту «Детальний план території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській, 59-Б в с. Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку, відбудуться 26 квітня 2023 року за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Гірне вул. Шевченка, буд. 220 об 15.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданих проектів можна подавати до 25 квітня 2023 року включно до відділу архітектури та містобудування Грабовецько-Дулібівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  до розроблення «Детального плану території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській. 59-Б в с. Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку подаються у письмовій формі до відділу архітектури та містобудування Грабовецько-Дулібівської сільської ради  у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.


ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській, 59-Б в с. Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів

Завдання на розроблення "ДПТ для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01 га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській. 59-Б в с.Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів "

Детальний план території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01 га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській. 59-Б в с.Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10

ДПТ

ДПТ

Рада внесла зміни в роботу реєстру стратегічної екологічної оцінки - Новини  промисловості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь