З Днем сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2023 10:15

Сімейна медицина – це той вид медичної допомоги, який стосується кожного, починаючи від самого початку життєвого шляху людини, бо левова частка усіх звернень припадає саме на первинну ланку охорони здоров’я, яка формує здоров’я жителів громади.

Роль лікаря первинної ланки у нашому суспільстві завжди була, є і буде важливою та необхідною.

Саме Вам, сімейним лікарям, із першого контакту з пацієнтами потрібно визначати не лише діагноз, але й необхідний рівень фахової допомоги в закладах охорони здоров’я. Завдяки Вам, шановні сімейні лікарі, кожен відчуває турботу та впевненість у своєму здоров’ї. Сімейний лікар – це відважна та вкрай нелегка професія, адже ви завжди готові прийти на допомогу з особливою увагою, добротою та чуйністю. Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині залишатися здоровою та жити повноцінним життям.

Щиро дякуємо Вам за професіоналізм, витримку, самовідданість і сумлінну працю, вміння підтримувати та бути уважними до кожного, хто потребує вашої допомоги.