Комплексна програма соціальної підтримки Учасників АТО (ООС) , бійців добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні.

Дата: 19.05.2023 11:58

У Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки Учасників АТО (ООС) , бійців добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 рр.

Відділом соціального захисту населення Грабовецько-Дулібівської сільської ради було подано заявку на надання виплати одноразової грошової допомоги на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, ветеранів війни, бійців добровольців АТО, постраждалих учасників Революції Гідності.

Згідно заявки відділу соціального захисту населення Грабовецько-Дулібівської сільської ради дві родини загиблих Захисників України отримали одноразову грошову допомогу у розмірі 81 700, 00 грн на встановлення пам’ятних знаків.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !!!