Фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості  високорепродукційного насіння

Дата: 01.06.2023 10:50

Грабовецько-Дулібівська сільська рада інформує

Комплексною   програмою  підтримки  та  розвитку  сільського  господарства  у  Львівській  області  на 2021-2025 роки для суб’єктів підприємництва у 2023 році передбачена фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості  високорепродукційного насіння.

Фінансова підтримка надається сільськогосподарським підприємствам,  фермерським  господарствам, сімейним  фермерським   господарствам, фізичним особам-підприємцям за  придбане   і   висіяне   у   поточному   році   сертифіковане  високорепродукційне насіння не нижче першої репродукції, або першого покоління гібриду в розмірі  до  50  %  вартості,  але  не  більше  50,0  тис.  грн  одному  суб’єкту підприємництва.

Документи на відшкодування вартості насіння приймаються до 15 червня в департаменті агропромислового розвитку Львівської    ОВА після подання суб’єктами господарювання звітності про завершення посіву культур (форма 4-СГ).

Для    отримання     консультацій     просимо     звертатись     за     телефонами:

(032) 255-50-62,   066-7180918