Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами.

Дата: 06.06.2023 16:18

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами.

ТОВ Захід Агро МХП повідомляє Вас про те, що на полях с. Монастирець з 08.06 по 18.06.2023 р. буде проводитись обприскування Озимої Пшениці (терміном 2 дні в залежності від погодних умов) Засобами захисту рослин Фунгіцид-Оріус , ІнсектецидКоннект згідно регламентів застосування пестицидів та агрохімікатів (температура повітря невище + 25оС та швидкості вітру до 4 м/с ). Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає “Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні”, доповненням до “Переліку” та інструкціям з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерства охорони здоровя і Міністерства екології та природніх ресурсів України. Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами через орган місцевого самоврядування, то власники пасік повинні зареєструватися в органі місцевого самоврядування на території якого вони знаходяться. Перевезення (кочівля) пасік до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно — санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

Регіональний ВП(Захід Агро МХП) Скабара Б.І 0676222274

Агроном Парадінець Д.І 0672363268