Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Капітальний ремонт дороги по вул.Миру від буд.No121 до примикання з дорогою загального користування С141801Довголука- Конюхів в с.Воля-Довголуцька Стрийського р-н Львівської обл.

Дата: 03.07.2023 17:20

Грабовецько-Дулібівська сільська рада

Стрийського району Львівської області

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Капітальний ремонт дороги по вул. Миру від буд. No121 до примикання з дорогою загального користування С141801Довголука- Конюхів в с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області", розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 No710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код

ma

замовника в Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія

Грабовецько-Дулібівська сільська рада Стрийського району Львівської області, ЄДРПОУ

04370998

Підстава для публікації обґрунтування: (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 No710 «Про ефективне використання державних коштів» (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ), зокрема, п. 41)

Мета проведення закупівлі: виникла необхідність у здійсненні капітального ремонту дороги по вул. Миру від буд. No121 до примикання з дорогою загального користування С141801Довголука- Конюхів в с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): "Капітальний ремонт дороги по вул. Миру від буд. No121 до примикання з дорогою загального користування С141801Довголука- Конюхів в с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області", за кодом ДК 021:2015 - 45453000-7: Капітальний ремонт і реставрація

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-03-011197-а

Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 No 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. No 1178 (надалі - Особливості).

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі: виникла необхідність у проведенні капітального ремонту згаданої вулиці, так як транспортно-експлуатаційний стан вищевказаної вулиці не дозволяє вимогам ДСТУ 358797 «Вимоги до експлуатаційного стану автомобільних доріг, вулиць і доріг населених пунктів та залізничних переїздів», де зазначено, що автомобільні дороги, вулиці і дороги населених пунктів та залізничні переїзди повинні на період їх експлуатації підтримуватися у справному стані і забезпечувати безпеку руху транспортних засобів та пішоходів. Покриття проїзної частини не повинно мати осідань, вибоїн, напливів чи інших деформацій, що утруднюють рух транспортних засобів та відповідати чинним нормам згідно з Законами України «Про автомобільні дороги», «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про правила дорожнього руху»

Виходячи з вищенаведеного, виникла необхідність у здійсненні капітального ремонту дороги по вул. Миру від буд. No121 до примикання з дорогою загального користування С141801Довголука- Конюхів в с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі проектно-кошторисної документації на даний об'єкт, Наказу Мінрегіону від 01.11.2021 No281

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: згідно з рішенням ХХVІІІ сесії VIII демократичного скликання Грабовецько-Дулібівської сільської ради від 02 березня 2023 р. No620 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на 2023 рік», виділено кошти на 2023-2024 роки у сумі 3 922 671,00 грн. з ПДВ на "Капітальний ремонт дороги по вул. Миру від буд. No121 до примикання з дорогою загального користування С141801 Довголука-Конюхів в с. Воля-Довголуцька Стрийського району Львівської області"