Дата: 10.10.2023 14:15

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади».

Проект розроблений відділом загального (юридичного) забезпечення та персоналу Грабовецько-Дулібівської сільської ради, начальник Саварин Андрій Михайлович.

Основною метою прийняття регуляторного акта є впорядкування роздрібної торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у стаціонарних об’єктах торгівлі і малих архітектурних формах та обмеження щодо їх продажу, усунення порушень громадського порядку в нічний час доби та на виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження обігу підакцизних товарів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та посилення контролю за продажем таких товарів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму».

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади», розміщено на офіційному веб - сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради – https://gd-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради приймаються в письмовому або електронному вигляді, протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на адресу: 82434, Львівська область, Стрийський район, село Дуліби, вул. Шевченка, 170А (03245) 5 – 21 – 90, e-mail: srduliby@gmail.com.

Начальник відділу Андрій САВАРИ

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади»