Грабовецько-Дулібівська сільська рада повідомляє про те, ФОП Колега М.І. має намір зміни (коригування) тарифів на послуги з управління побутовими відходами (збирання та перевезення побутових відходів) на території сіл Грабовецько-Дулібівської сільс

Дата: 16.02.2024 12:00

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Грабовецько-Дулібівська сільська рада повідомляє про те, що ФОП Колега М.І. має намір змінити (коригування) тарифів на послуги з управління побутовими відходами (збирання та перевезення побутових відходів) на території сіл Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади (Дуліби, Гірне, Любинці, В.Стинава, Н.Стинава, Грабовець, Конюхів, Довголука, В.Довголуцька, Монастирець) на Офіційному сайті веб-сайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради на виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Детальна інформація за посиланням:

тариф на ТПВ