Оголошення про косіння трави

Дата: 15.05.2024 12:00

ОГОЛОШЕННЯ

Задля підтримання порядку просимо усіх власників та користувачів земельних ділянок на території Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади в термін до 10 червня 2024 року покосити траву і бур’яни  на своїх земельних ділянках, ділянках в користуванні, біля двору і на прилеглій до них території (тротуар чи земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці), на земельних ділянках для ведення особистого селянського господарства (городи).

Звертаємося також і до всіх керівників підприємств та організацій з проханням підтримувати належний санітарний та естетичний стан населених пунктів, забезпечити скошування трави і бур'янів на прилеглих та закріплених територіях ваших підприємств, установ та організацій.

Не забувайте також і про важливість видалення бур’янів та покосу високорослої трави  в місцях поховань рідних та близьких вам людей.

За порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій  населених пунктів (ст. 152 КУпАП) передбачений штраф для громадян у  розмірі від 340 грн. до 1360 грн., і для посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 850 до 1700 грн.

Щоб уникнути штрафів, вчасно прибирайте прилеглі до своїх будинків території та стежте за їх чистотою. У разі не скошування трави та бур’янів, буде складено протокол про адміністративне правопорушення.

Сподіваємося на розуміння жителів!

Виконавчий комітет Грабовецько-Дулібівської сільської ради