Постанова ЦВК: Про нікчемність «результатів виборів» президента російської федерації»

Дата: 24.05.2024 17:00

Щодо постанови ЦВК

Країною-агресоркою на тимчасово окупованій території України 15-17 березня 2024 року були проведені так звані «вибори президента російської федерації». Центральна виборча комісія (далі – Комісія) з цього приводу прийняла постанову від 08 травня 2024 року № 30 «Про нікчемність «результатів виборів» президента російської федерації», у якій наголосила на нікчемності «результатів виборів», закликала міжнародні організації та іноземні країни не визнавати їх результатів, застосувати санкції та припинити співпрацю з державою-агресоркою та її органами. Комісія також звернулася до громадян України, правоохоронних органів та Служби безпеки України щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до поширення інформації, агітації, організації, спостереженні за його ходом та проведенні так званого «виборчого процесу». Надсилаємо вищевказану постанову до відома, для використання у роботі та інформування посадових і службових осіб, громадян України.

ДЕТАЛІ ТУТ