Про Грабовецько-Дулібівську громаду

Адміністративним центром Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади є село Дуліби Стрийського району Львівської оббласті, в якому розміщена Грабовецько-Дулібівська сільська рада та більшість виконавчого комітету ради. Територіальна громада має єдиний представницький орган - Грабовецько-Дулібівську сільську раду.

На території громади розташовані населені пункти:

Територія громади займає площу 144,9 кв. км.  Населення громади становить біля 12 319 тис. чоловік (2020). Гідрографічна сітка громади представлена річкою Стрий, Колодниця, Стинавка. Площа лісового фонду становить 4695 га.  Площа земель сільськогосподарського призначення складає 7015 га. Площа земель запасу складає 3059 га.

Пам’ятними датами і святковими днями громади та населених пунктів, які входять до її складу є день села, які відзначають у храмове свято, зокрема:

• село Дуліби –4 грудня;
  • село Грабовець – 21 вересня;
  • село Конюхів – остання неділя листопада місяця;
  • село Колодниця - 12 липня;
  • село Монастирець – 28 серпня;
  • село Довголука – 20 січня;
  • село Воля Довголуцька – 21 вересня;
  • село Любинці – 3 жовтня;
  • село Хромогороб – 3 жовтня;
  • село Гірне – 14 жовтня;
  • село Верхня Стинава – 27 вересня;
  • село Нижня Стинава–21 листопада.