Для придбання дитячого майданчика у Волі-Довголлуцькій спонсори переказали 37 000 грн.

Дата: 31.05.2019 17:43

На рахунок Грабовецької сільської ради надійшло 37 000 грн  на придбання дитячого майданчика для Воледовголуцької середньої загальноосвітньої школи І ступеня Стрийського району. Ці гроші пожертвували власники БВ "Шепільська", за що їм щиро дякуємо!

Нагадуємо, що продовжується збір коштів від жертводавців для реалізації 12 проектів, які здійснюються  за рахунок співфінансування з обласного бюджету, місцевого та спонсорських коштів. Тож закликаємо небайдужих громадян долучитися до реалізації  будь-якого з проектів.

До  увагу тих, хто хоче  ще надати спонсорську допомогу.  Час збору коштів спливає. Рекомендований граничний термін зарахування спонсорських коштів - 07 червня 2019 року

Наші реквізити для перерахування коштів:

82435,  Грабовецька сільська рада

с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121

розрахункові рахунки вказані ТУТ

відкриті в Стрийське УДКСУ У Л/о

ЄДРПОУ 22387614

Про стан надходження спонсорських коштів ви можете діщатися у розділі: СПОНСОРИ