Грабовецько-Дулібівська територіальна громада
Стрийський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У с. Конюхів відбулося свято "Прощання з колядою"

Дата: 12.02.2020 10:53
Кількість переглядів: 728

Фото без опису

      У неділю, 9 лютого, в Народному домі с. Конюхів  відбулося свято «Прощання з колядою».  Участь у різдвяному дійстві взяли вихованці Братковецької школи мистецтв під керівництвом Тетяни Возняк. Також виступили  ансамбль «Терлиця» (художній керівник Наталія Рошко)  та тріо «Струни душі» (керівник Яна Дурда).  Усі виступи були на високому рівні, з неповторною акторською майстерністю та почуттям гумору. Глядачі щедрими оплесками дякували усім учасникам та організаторам свята. Сільський голова Богдан Барабаш уже зі сцени подякував  за таке чудове різдвяне дійство.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь