03 Серпня, 2023 р., 14:10
Повідомляємо телефони «гарячих ліній»: Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області: З питань пенсійного забезпечення 259-30-75 З питань надання житлових субсидій та пільг
06 Липня, 2023 р., 12:00
Порядок дії у випадку аварії на ЗАЕС!!!
09 Червня, 2023 р., 11:21
Гуманітарна допомога у вигляді корму для свійської худоби та птиці Відділом соціального захисту населення Грабовецько-Дулібівської сільської ради було подано заявку у Львівську Аграрну Палату для отримання гуманітарної допомоги у вигляді корму для свійської худоби та птиці. Завдяки виконавцю проекту Гуманітарне реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) отримано та роздано 127 мішків вагою 2,606 т кормів жителям нашої громади, які надали прихисток ВПО.
09 Червня, 2023 р., 11:18
"Мій Тато захищає Україну"
05 Червня, 2023 р., 15:35
Враховуючи Указ Президента України від 30 травня 1998 року №568/98 «Про День захисту дітей», з метою організації щорічного проведення святкових заходів - діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей ВПО та діти із малозабезпечених сімей з нашої громади всього 21 дитина віком 7-15 років 2 червня 2023 року відвідали парку розваг «УРУРУ».